Products from BeautyBigBang

 

PL: Za każdym razem jak dostaję paczkę z BeautyBigBang jestem zadowolona z tego jak jest ona zapakowana. Każdy produkt jest osobno w foli bąbelkowej i później jeszcze raz zawinięty w nią razem. 

 
Zaciekawił mnie lakier, który zmienia kolor pod wpływem ciepła. Na początku tego nie zaobserwowałam, ale kiedy robiłam trening zauważyłam, że paznokcie zrobiły się jaśniejsze. Wybrałam kolor niebieski (J4189-5C) i może dlatego nie było tego aż tak widać. Lakier trzyma się typowo kilka dni do tygodnia.

 
 
Niestety matowe pomadki do ust nie są dla mnie, a to dlatego, że strasznie przesuszają mi usta i nie wygląda to ładnie. Nie polecam koloru Nude (J2911TM-3C), na moich ustach wygląda trochę jak pomarańczowy kolor. Plusem jest to, że pomadka bardzo długo utrzymuje się na ustach.

 
Następnym produktem jest pędzel wachlarzowy (J4201-WH). Jest przeznaczony do zdobień paznokci - cieniowania i smużenia, ale może być użyty do nakładania maseczek na twarz.

 

Zapraszam Was do użycia kodu promocyjnego DARIA010, który daje 10% zniżki. Zamówienia na BeautyBigBang obsługują PayPal jako metodę płatności i jeżeli zamówisz więcej niż 1 produkt to dostawa jest darmowa na całym świecie. 

 

ENG: Every time when I get the package from BeautyBigBang I'm very satisfied how it is packed. Every product is packed separately in bubble wrap and then packed again together.

 
I was curious about Thermal Nail Polish. At the beginning I didn't see it, but when I was working out I saw that my nails were lighter. I chose blue color (J4189-5C), so maybe that's why I didn't notice this.

 
 
Unfortunately Velvet Liquid Lipstick isn't for me, because it dry my lips and it doesn't look good. I don't recommend the Nude color (J2911TM-3C), on my lips it look like orange. Lipstick is lasting very long on the lips.

 
The next product is a Fan-shaped Nail Brush (J4201-WH). It is designed for nail decorations - shading and smudging, but can be used to apply facial masks.


I invite you to use the promotional code DARIA010, which gives you a 10% discount. BeautyBigBang orders support PayPal as a payment method and there is free shipping worldwide over 1 item.


Serdecznie zapraszam na BeautyBigBang oraz do korzystania ze zniżki. :)

tumblr | instagram | vinted |

Jak być pewnym siebie?

 
1. Przestań się porównywać! Skup się na sobie.

 
2. Zrelaksuj się! Płyń z prądem i nie stresuj się małymi rzeczami.

 
3. Kochaj siebie! Nic nie było by takie samo, gdybyś nie istniał/a.

 
4. Myśl pozytywnie i szukaj czegoś dobrego w każdej sytuacji.

 
5. Rób to co kochasz! Życie jest za krótkie, aby robić coś czego nie lubisz.


Zdjęcia ©WeHeartIt
Większość informacji jest zaczerpnięta z internetu.
  

#20 CIY: Białkowe gofry


Przepis jest taki sam jak przy omlecie, tylko po prostu zamiast na patelnie wlałam masę do gofrownicy. Z przepisu wychodzą dwa całe gofry.

  

→ 2 jajka
→ miarka odżywki białkowej*
→ łyżka mąki kukurydzianej
* zamiast odżywki białkowej można dodać mąkę

1. Białka ubijamy.
2. Dodajemy do nich resztę składników i mieszamy.
3. Wlewamy masę do gofrownicy.


 
 

 Lubicie gofry?