Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2016

#13 CIY: Avocado pudding

Obraz
Składniki:
→ awokado → kefir → łyżka kakao  → pestki słonecznika


1. Awokado przecinamy na pół, wyjmujemy pestkę i połowę wydrążamy.  2. Miąższ, kefir i kakao blendujemy na gładką masę.  3. Przelewamy budyń do miseczki i posypujemy słonecznikiem.Jedliście kiedyś taki 'budyń'? Smakował Wam?

tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥

20 rzeczy, które powinieneś robić codziennie

Obraz
1. Wstawaj wcześniej. Nie tylko to poprawi twoją produktywność, ale również da ci więcej czasu, aby zrobić sobie dobre, zdrowe śniadanie.
2. Pościel łóżko. Niby mała rzecz, ale po długim dniu w szkole czy pracy miło jest położyć się na czystym i świeżym łóżku.
3. Jeśli chcesz, spędź trochę czasu skupiając się na swoim wyglądzie. Wybierz sobie ubranie na następny dzień, wypróbuj jakiś makijaż. Zrób cokolwiek co poprawi twoją pewność siebie i samoocenę. 
4. Nawadniaj się! Miej zawsze przy sobie butelkę wody gdziekolwiek idziesz. 
5. Rozciągaj się. Tym rozluźnisz spięte mięśnie.
6. Słuchaj muzyki! Stwórz listę piosenek w swoim telefonie, które poprawiają ci humor. Słuchaj piosenek, które sprawią, że się uśmiechniesz, a nie takich, które cię jeszcze bardziej zdołują.
7. Skomplementuj jedną osobę każdego dnia. Może to być ktoś z rodziny, koleżanka, sąsiad czy ktoś kogo nie znasz.
8. Bądź miła/y. Jeżeli ktoś przytrzyma drzwi dla ciebie albo przepuści cię pierwszą powiedz 'dziękuję'. To nie…

Korzyści skakanki

Obraz
Pomaga nie tylko płucom, sercu i mięśniom, ale także mózgowi i systemowi nerwowemu.Daje mięśniom wokół talii, ramionom i barkom nie zły trening.


Jest dobra dla łydek, stawów skokowych, kolan i ud.Tak jak dla mięśni, skakanka jest dobra dla serca i płuc, co znaczy, że poprawiawydolność układu krążenia, a z tym zdrowie.Poprawia koordynacje, równowagę, zręczność, szybkość i koordynację ręka-oko.Jest świetnym spalaczem kalorii.


Zdjęcia ©WeHeartIt
Większość informacji jest zaczerpnięta z internetu. | tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥

Back to school: Organizacja

Obraz
Hej,
wiele z nas mówi, że nie ma na nic czasu. W roku szkolnym typowy tydzień w większości jest skupiony głównie na nauce. Można to zmienić, wystarczy tylko chcieć i dobrze się zorganizować, a uda nam się wydłużyć chociaż trochę swoją dobę. Pomocny jest przy tym kalendarz, który ja kupiłam w biedronce, ale można zrobić podobny z zeszytu. :)

1. Zrób plan dnia! Spisz na kartce, co musisz zrobić w danym dniu, co chcesz zjeść i o której godzinie (to porada dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę ze zdrowym trybem życia). Przez to uda ci się zorganizować czas tak, że zdążysz to wszystko zrealizować, a nawet znajdziesz parę minut dla siebie!
2. Nie odkładaj niczego na później! Odkładanie na później nie prowadzi do niczego dobrego, za to wszystkie rzeczy skumulują się w jeden wielki chaos i nie będziesz wiedział/a za co się zabrać. Ja zawsze po kolacji zabieram się za zadania, które miałam zadane w danym dniu i dlatego prawie zawsze jestem przygotowana do lekcji.

3. Rób notatki! Zawsze, gdy m…