Posty

Wyświetlanie postów z kwiecień, 2016

Osiemnaste urodziny!

Obraz
Cześć Wam!  Dawno u mnie nie było takie posta lifestyle'owego, więc pomyślałam, że z okazji moich osiemnastych urodzin napiszę co u mnie. :) W czwartek moja mama pytała mnie dwa razy jak się czuję, mając te osiemnaście lat. Szczerze? W zasadzie to nie czuje różnicy, a nawet dziwie się, że ten dzień tak szybko nadszedł. Z racji tego, że moi rodzice wyjechali na urodziny do babci, a ja wolałam zostać w domu to zrobiłam imprezkę. W sumie to nie można nazwać tego imprezą, ponieważ byłam tylko ja i moje dwie koleżanki z klasy. Nie mniej jednak świetnie się bawiliśmy, bo się dogadujemy i mamy podobne poglądy. Jak zawsze z nami było dużo śmiechu.  Właśnie takie spotkania lubię najbardziej. Nie jakieś imprezy z głośną muzyką i tłumem ludzi, tylko jak są ci 'najbliżsi'. Ostatnio moja dieta leży i kwiczy. Nie mam motywacji do zdrowego odżywiania, a przytyłam już 35 kilogramów nad czym ubolewam. Nie potrafię się po prostu powstrzymać i jem co popadnie, nawet jak nie jestem głodna...…

#9 CIY: Dwuskładnikowe placki bananowe

Obraz
Hej!
Dzisiaj pokaże wam przepis na placki bananowe tylko z dwóch składników bez mąki! Oczywiście nie wyszły mi tak dobrze jak chciałam, ponieważ ja po potrafię robić placków czy naleśników. Zawsze robi mi je mama, bo ja mam problem z przewróceniem ich na drugą stronę, ale się uczę. :D

Składniki: → 2 jajka → duży banan → cynamon lub kakao * * można dodać, ale nie trzeba


1. Wszystkie składniki ze sobą miksujemy.
2. Na patelni rozgrzewamy oliwę (lub olej) i małymi porcjami wlewamy składniki.
3. Smażymy, aż zaczną pojawiać się bąbelki na górze placka o przewracamy na drugą stronę.
4. Smażymy około minuty i nakładamy je na talerz.Robiliście kiedyś takie placki?
tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥

Motivational quotes #1

Obraz
Trzeba czasem tysiąc razy przegrać, by raz wygrać.
Życie ma tyle kolorów ile potrafisz w nim znaleźć.
Nigdy nie będzie idealnego momentu. Działaj teraz!


Prawdziwa porażka jest wtedy, kiedy nie próbujesz.
Nigdy się nie poddawaj!
Nikt mnie nie powstrzyma!


Tak naprawdę wszystko zależy od nas. Możemy walczyć lub się poddać.
Wszyscy będą Ci mówić, że Ci się nie uda, a potem będą cię pytać jak Ty tego dokonałeś.


Nie ma windy do sukcesu. Należy wspiąć się po schodach.
Wystarczy uwierzyć w siebie, a wszystko będzie możliwe!


Zdjęcia ©WeHeartIt

tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥

5 produktów poprawiających pamięć

Obraz
1. Jagody Składniki odżywcze zawarte w tych owocach pomagają na problemy w funkcjonowaniu mózgu związane z wiekiem, doskonalą uczenie się, zdolności motoryczne i widzenie.

2. Zielona herbata Galusan epigallokatechiny zawarty w tym naparze chroni mózg. Zmniejsza ilość białka, które gromadzi się w płytkach połączonych z utratą pamięci i uszkodzeniami nerwów.
3. Gorzka czekolada(co najmniej 75%) Czekolada ta redukuje zapalenia i może pomóc zapobiegać utlenianiu w mózgu, który jest prekursorem wielu chorób neurologicznych.

4. Jabłka Owoce te mogą mieć zdolności do walczenia z demencją. Witamina C w nim zawarta jest znanym czynnikiem w zmniejszeniu chorowań na Alzheimera.

5. Awokado Te zdrowe jednonienasycone kwasy tłuszczowe zwiększają przepływ krwi do mózgu. Oznacza to, że więcej tlenu dostaje się do tych części mózgu, które pomogą ci myśleć i pamiętać szczegóły. 
Zdjęcia ©WeHeartIt
Wszystkie informacje są zaczerpnięte z internetu. | tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥