Posty

Wyświetlanie postów z luty, 2016

5 prostych zasad szczęścia

Obraz

Jak oczyścić organizm naturalnie?

Obraz

Jak sobie poradzić z objadaniem się?

Obraz
1.Prowadź dziennik, w którym będziesz zapisywać wszystko co jesz. Źródło 2. Staraj się jeść wszystkie posiłki w jednym miejscu.

3. Nie jedz na stojąco - celebruj posiłki. 4. Podczas jedzenia nie zajmuj się innymi rzeczami.  (np. oglądaniem telewizji, sprawdzaniem telefonu)

5. Jedz wolno. 6. Używaj małych talerzy - na mniejszym porcje będą wyglądać na większe. 7. Nie dokładaj sobie na talerz w czasie posiłku.
8. Unikaj przebywania w kuchni z wyjątkiem przygotowania posiłku. 9. Nie kupuj produktów, które stanowią dla ciebie pokusę.
10. Regularnie ćwicz. 11. Znajdź inne sposoby niż jedzenie na nagradzanie się. 12. Nie waż się częściej niż raz w miesiącu. 13. Zachowaj cierpliwość we wprowadzaniu nowych nawyków żywieniowych.
Zdjęcia ©WeHeartIt Większość informacji jest zaczerpnięta z internetu.
tumblr | instagram | vinted | ask |
♥♥♥

#7 CIY: Zdrowsza wersja frytek

Obraz
Hej,  od dawna chciałam spróbować słodkich ziemniaków. Chodziły cały czas za mną, aż w końcu znalazłam przepis i zrobiłam z nich frytki! Wyszły pyszne, nie ukrywam; były miękkie i słodsze od normalnych. W końcu nazywają się słodkie ziemniaki. :) Poniżej podaję Wam przepis z gazety, według którego je zrobiłam.

Składniki: →około 1 kilograma batatów →oliwa z oliwek →suszona czerwona papryka →suszony tymianek →sól i pieprz1.Bataty myjemy i obieramy ze skórki. (w przepisie jest napisane, że można ją zetrzeć, ale ja wolałam je obrać) 2.Kroimy je w prostokąty. Należy pamiętać, aby były one mniej więcej równe, żeby się równomiernie upiekły. 3.Oliwę dokładnie mieszamy ze wszystkimi przyprawami w dużej misce. 4.Do miski wrzucamy po kilka kawałków ziemniaków i dokładnie mieszamy z oliwą. 5.Piekarnik nagrzewamy do 200°C. 6.Na blasze wyłożonej papierem do pieczenia równomiernie rozkładamy frytki. 7.Pieczemy około 20-30 minut, tak aby stały się miękkie i przyrumienione.Jedliście kiedyś takie frytki lub bataty…