Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2015

Jak nie podjadać?

Obraz
1. Pij ciepłe słabe herbaty między posiłkami. Herbaty pomogą ci wypełnić żołądek, przez co będziesz miała mniejszą ochotę na podjadanie między posiłkami. Te nie słodzone mają bardzo mało kalorii.

2. Nie kupuj słodkości do domu. Jeśli zawsze będziesz mieć je w zasięgu ręki, nie uda ci się od nich odzwyczaić. 

3. Potraktuj jako słodkość np. serek z owocami. Zamiast zjeść słodkie ciasteczko czy czekoladę, pomyśl jak możesz zmodyfikować przepis. Jako słodkość możesz potraktować owoc czy jogurt naturalny.
4. Jedz powoli. Aby odzwyczaić się od podjadania powinniśmy jeść powoli i dokładnie przegryzać każdy kęs. Nie powinniśmy jeść łapczywie i wszystkiego połykać. Przez to, że coś długo przeżuwamy, do mózgu dochodzi sygnał o sytości.
Zdjęcia ©WeHeartIt
5. Pij wodę niegazowaną. Pijąc przez cały dzień małe porcje naturalnej wody mineralnej, zapełniasz żołądek. Wtedy masz mniejszą ochotę na podjadanie. Jeżeli nie smakuje ci zwykła dodaj do niej owoców i mięty. Źródło
tumblr | instagram | vinted | as…

Świąteczne inspiracje

Obraz
Cześć Wam,  święta tuż tuż, a niestety śniegu nie widać. Cóż... kolejne święta bez śniegu. W tym roku jakoś w ogóle nie czuję tego klimatu. Jakoś nie lubię tych dni. Nie wiem czemu. Co raz mniej mają dla mnie znaczenie.  Dzisiaj wraz z mamą jadę na miasto na zakupy świąteczne. Musze kupić sobie kilka bluzek i książek. :) Miałyśmy robić pierniki, ale jakoś tak wyszło, że nie będziemy ich robić.  W szkole jest jak najbardziej dobrze. Mam całkiem dobre oceny, co mnie bardzo cieszy. Niektóre oceny mam już wystawione. Mam nadzieję, że w styczniu uda mi się zdać kwalifikacje. Może napiszę o tym osoby post kiedyś. :) Powoli wracam do mojej starej diety, bez podjadania. Bardzo się z tego cieszę, bo moje ciało strasznie się zmieniło od wakacji i nawet nie mam na nic już ochoty. Mam nadzieję, że wrócę do starych nawyków. Dziś pokażę Wam świąteczne inspiracje. Bardzo lubię tego typu posty na innych blogach, więc postanowiłam, że też taki zrobię.
Zdjęcia ©WeHeartIt
A co słychać u Was?

tumblr | i…

To pasja czyni nas wyjątkowymi

Obraz
Hej kochani! Razem z Darią postanowiłyśmy wymienić się postami. Jestem z bloga nataa-natkaa.blogspot.com i serdecznie Was wszystkich na niego zapraszam, na którym już znajduje się post Darii. Najpierw krótko o sobie opowiem. Jestem Renia i mam 17 lat. Aktualnie uczęszczam do technikum.
Pasja, co to takiego jest, jak się ukazuje i co czujemy dzięki niej? Właśnie na te pytania opowiem w dzisiejszym poście! Wikipedia podaje nam, że pasja to czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem- głównym celem pozostaje jednak przyjemność z uprawiania hobby. Jakie są moje pasje?Gotowanie Ta pasja jest ze mną od małego. Już jako małe dziecko "próbowałam" gotować. Lecz nie w takim sensie w jakim myślicie. Mimo braku czasu przez szkołę tę pasję cały czas rozwijam. Nie tylko praktycznie, ale także teoretycznie, uczęszczając do t…

10 powodów, aby zadbać o formę

Obraz