Posty

Wyświetlanie postów z listopad, 2015

Konkurs świąteczny!

Obraz
Hej wszystkim!  Wraz z Renatą organizujemy świąteczny konkurs świąteczny! :) Żeby konkurs się odbył musi się zgłosić co najmniej 15 osóbZwyciężają 3 osoby. Dwie pierwsze otrzymają nagrodę rzeczową - niespodziankę, a trzecia osoba będzie mogła napisać post promocyjny na naszych blogach.

Zasady 1. Być publicznym obserwatorem mojego boga i bloga Renii.  2. Zaobserwować mojego i Renii instagrama. 3. Polubić fanpage Renii. 4. Wstawić podlinkowany banner na swojego bloga.
Formularz zgłoszeniowy: Obserwuję blogi jako: ... Obserwuję instagramy jako: ... Polubiłam fanpage jako: Imię i pierwsza litera nazwiska Podlinkowany banner: link do bloga E-mail: ...

Konkurs trwa od dzisiaj (tj. 29 listopada) do 5 grudnia. Każdy spełniający wymagania dostanie numerek, który później będzie wylosowany. :) Wyniki zostają podane 6 grudnia w Mikołajki. Jeżeli zwycięzcy nie odpowiedzią na e-maila do 2-3 dni, zostanie wylosowana kolejna osoba.
Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! 
tumblr | instagram | vint…

Noc Igrzysk Śmierci

Obraz
Z piątku na sobotę miałam okazję być na Nocy Igrzysk Śmierci w Multikinie. Od razu mówię: nigdy więcej nie pójdę na noc filmową. Po prostu nie spanie w nocy nie jest dla mnie. :) Po prostu dzień z życia wyciągnięty.
Seans zaczął się o 22:30. Cała sala była zapełniona i pierwszą część obejrzałam całą, nie chciało mi się jeszcze spać. Ale gdy zaczęła się 2 i 3 (wszystkie widziałam już wcześniej) oczy same mi się zamykały. Gdyby nie to, że w kinie jest głośno prawdopodobnie bym zasnęła. Jednak dotrwałam i na drugiej części Kosogłosa byłam tak podekscytowana premierą, że już mi się odechciało spać. Nie macie pojęcia jak się cieszyłam z tego powodu. Oglądałam to z uśmiechem na twarzy. Na szczęście film skończył się tak jak książka. Jeżeli by tak nie było popłakałabym się na miejscu...
Moim zdaniem ta druga część Kosogłosa jest najlepsza, najbardziej mi się podobała. Polecam wszystkim książki jak i filmy.
I oczywiście jak seans się skończył i przyjechał po mnie tata to byłam, tak łagodnie …

Wrocławskie Zoo

Obraz
Cześć, we wtorek miałam okazję być w zoo we Wrocławiu. Jest ono ogromne. Samo oceanarium zwiedzaliśmy godzinę. Później mieliśmy 1,5 godziny aby zwierzyć resztę. Zdecydowanie jest to za mało czasu. Mi się i mojej koleżance nie udało obejść całego zoo, ale to co chciałam to zobaczyłam, czyli moje kochane wilki i niestety tylko jednego tygrysa. Myślałam, że będą ze dwa. Dawno nie byłam w takim ogrodzie zoologicznym, więc poczułam się trochę jak dziecko tylko, że tym razem zwiedzałam bez rodziców. Ogółem zoo jest świetne. Polecam każdemu. Jest na prawdę co oglądać i można czegoś ciekawego dowiedzieć się o zwierzętach. :) Poniżej macie fotorelację z tego dnia. Zdjęcia robiło mi się dobrze. Z prawie wszystkich jestem zadowolona. Szkoda tylko, że nie było ładniejszej pogody, ale przynajmniej nie padał deszcz. :)

A Wy byliście we wrocławskim zoo? Jak wrażenia?
tumblr | instagram | vinted | ask |

♥♥♥

Wiara w siebie

Obraz
Trudno jest wierzyć w siebie. Każde złe lub dobre słowo może się odbić na nas, na naszej psychice, dlatego tak ważne jest pozytywne myślenie. Moim zdaniem w  naszych czasach to coś nadzwyczajnego. Nie każdy to potrafi. Nie wierzy w swoje możliwości, poddaje się gdy pierwszy raz czegoś spróbuje, bo mu nie wychodzi. A żeby coś wychodziło trzeba wiele ćwiczyć. Chcesz ładnie rysować? Rób to codziennie. Chcesz mieć super wysportowane ciało? Odżywiaj się zdrowo i trenuj. Chcesz się nauczyć grać na gitarze? Kup ją sobie, albo zapisz się na lekcje gry.
Mi na przykład ostatnio się przytyło i to bardzo dużo. Więc zamiast cały czas narzekać robię coś z tym: trenuję i znowu zmieniam swoje nawyki żywieniowe na te lepsze, próbuję się nie objadać. Tak niewiele trzeba, a to coś może okazać się twoją pasją i czymś w czym się spełniasz. Nie warto zastanawiać się co by było gdyby tylko dążyć do celu. Nawet ta czynność może za przodować na twojej przyszłości. Najważniejsze to robić coś co sprawia ci prz…