Posty

Wyświetlanie postów z sierpień, 2015

Podsumowanie wakacji

Obraz
Hej, cześć i czołem! Zostało nam już kilka dni wakacji. We wtorek jest rozpoczęcie roku szkolnego - tak na prawdę to nie czuję tego, że zbliża się wrzesień i jesień. Na samą myśl, że całymi dniami będzie pochmurno, deszczowo i zimno mam dreszcze. Jestem ciepłolubna. :D  Jak większość z Was, ja również miałam pewne plany na wakacje, o których pisałam we wcześniejszym poście. Niektóre udało mi się zrealizować inne nie - tak bywa, gdy coś planuję wcześniej. Najlepsze są dla mnie spontaniczne wypady.
1.Spróbuję wszystkich owoców, których do tej pory nie jadłam. Chociaż nie skosztowałam wszystkich, jakich nie jadłam to spróbowałam melona Galia, Cantaloupe i melona żółtego. Były dobre, jednak nic specjalnego.
2.Nie będę siedzieć w domu. ✓ Te wakacje zaliczam do jak najbardziej aktywnych. Co chwilę spacerowałam lub jeździłam na rolkach. 
3. Zrobię mnóstwo zdjęć. ✓ W tym roku zrobiłam wyjątkowo dużo zdjęć, głównie na bloga. I muszę podziękować fotografce , czyli mojej mamie, za to, że chciała …

Back to school Haul

Obraz
Hej,  szkoła zbliża się nie ubłagalnie szybko. Został nam tylko tydzień wolności, ale myślę, że rok szkolny zleci nam równie szybko. Dzisiaj pomyślałam, że zrobię post z serii Back to school, chociaż nie wiem czy mam coś nowego do pokazania, ponieważ w tym roku nie robiłam jakiś dużych zakupów - większość została mi z tamtego roku.  Chociaż jest już koniec sierpnia to nie mam ani jednego kupionego podręcznika na ten rok. Z jakiej to przyczyny? Moja wychowawczyni zapomniała mojej klasie dać spis podręczników. Piątka dla niej! Z resztą i tak połowy podręczników nie używałam w ubiegłym roku, więc nie są mi aż tak potrzebne.

A Wy jesteście już gotowi do szkoły?
tumblr | instagram | vinted |

♥♥♥

#4 CIY: Smothie bowl

Obraz
Składniki: pół banana pół melona cantaloupe trochę wody płatki owsiane lub otręby żytnie słonecznik / owoce goji jogurt naturalny (opcjonalnie)
Wszystkie składniki należy zmiksować. Do dekoracji można użyć pokrojonego w plasterki banana, słonecznik i owoce goji. Smacznego! :)

Tak jak obiecałam polecam blogi, które napisały cenę sukienki w komentarzu: http://fashion-lovely-look.blogspot.com/ http://tonaszhoryzont.blogspot.com/ http://dreamsoutxx.blogspot.com/ http://czarny-kotyszek.blogspot.com/ http://smallie.blogspot.com/ http://korneliakuzma.blogspot.com/ http://obudzona-ze-wschodem-slonca.blogspot.com/

Lubicie smothie? Spróbowałyście przepisu? 
tumblr | instagram | vinted |

♥♥♥

Krótkie włosy

Obraz
Cześć!  Sierpień zbliża się ku końcowi, a ja prawie w ogóle nie jestem przygotowana do szkoły. Wprawdzie mam już kilka zeszytów a przybory zostały mi z tamtego roku, więc nie będę robić jakoś dużo zakupów szkolnych - nawet mi się nie śpieszy. Jak widać po zdjęciach i tytule postu - obcięłam włosy. Strasznie mi wypadały i zrobiło się z nich takie siano, więc je ścięłam. Nie żałuję, aczkolwiek mój kucyk jest teraz dziwnie krótki. No cóż, muszę się przyzwyczaić. Mam nadzieję, że przestaną mi przynajmniej wypadać choć trochę, ponieważ teraz to jest jakaś masakra (dziwię się, że nie jestem jeszcze łysa). Mogę się Wam pochwalić, że remont mojego pokoju prawie dobiegł końca. Do kupienia zostało już tylko łóżko. W końcu czuję, że ten pokój jest mój - taki jaki chcę. Aż miło się w nim siedzi. :) Z większości moich postanowień na wakacje nic nie wyszło. Wiadomo - jak coś planuję to nigdy nie wypala, ale nie zmarnowałam tych wakacji na siedzeniu w domu. O tym będzie w poście pod sumującym. :) D…

Przesyłka od Dressgal

Obraz
Cześć, w poniedziałek rano przyszła do mnie paczka od Dressgal. Jak się domyślacie - lub nie - napisali do mnie odnośnie współpracy. Zgodziłam się, bo czemu nie. Dzisiaj przedstawię Wam rzeczy, które sobie zamówiłam i mam nadzieję, że poklikacie w linki, ponieważ od tego zależy czy będę dalej współpracować z tą firmą. :) Przesyłka przyszła tak samo zapakowana jak paczka od Dresslink. Jestem zadowolona tylko z dwóch rzeczy, a jest to stanik i sukienka. Chociaż myślałam, że sukienka będzie z innego materiału to jest w porządku. Natomiast crop top w ananasy mnie zawiódł. Jest to materiał jakby z firanki, prześwitujący, trochę za mały. Nie spełnił moich oczekiwań, ale pasuje do spodenek z wysokim stanem.

| sukienka | stanik | crop top |

Zamawialiście coś na tej stronie? Byliście zadowoleni?
(Bardzo proszę o klikanie w linki! :))

tumblr | instagram | vinted |

♥♥♥

Dlaczego jem zdrowo?

Obraz
1. Mam więcej energii. 2. Lepiej śpię. 3. Mam lepsze samopoczucie. 4. Utrzymuję ciało w dobrym stanie. 5. Mam zdrowsze zęby. 6. Wzrosła mi pewność siebie. 7. Nie mam problemów żołądkowych. 8. Zmniejszam ryzyko różnych chorób. 9. Bardziej cieszę się życiem. 10. Ponieważ dbam o siebie i swoje cialo!
| bluzka - Tesco | spodenki - Pepco | naszyjnik - Dresslink(klikniesz?)|

A Wy dlaczego (jeśli) się zdrowo odżywiacie?
tumblr | instagram | vinted |

♥♥♥

Obserwacja za obserwację?

Obraz
Fajny blog. Obs za obs? Wpadnij do mnie <klik> - ile razy coś podobnego widziałaś na swoim blogu? Nie zliczysz? Ja też nie. Wiele początkujących blogerek myśli, że poprzez wzajemną obserwację, która nie wnosi prawdziwych czytelników, rozsławi swojego bloga. Nic bardziej mylnego. Nikt chyba nie chcę aby pod postem, nad którym się napracujesz, ktoś napisał: Super post! Obserwujemy? Zacznij! Mój blog-klik. Mija się to z celem prowadzenia bloga i strasznie denerwuje. Chyba prawie każdy, kto prowadzi bloga, chciałby aby jego strona internetowa była popularna, ale to wymaga czasu a nie pustych obserwacji. Bo co z tego, że masz dwa tysiące obserwatorów jak jest tylko kilka czytelników? Ja osobiście ignoruje takie komentarze. Jeśli podoba Ci się blog - zaobserwuj go i komentuj gdy będzie nowy post zamiast cały czas pisać jeden i ten sam komentarz, który nie nic nie wnosi do postu. Więc jeśli chcesz napisać taki komentarz to od razu sobie daruj, bo ja się obserwacjami nie wymieniam. :)
| …