#1 CIY: Deser z granolą

Cześć,
dzisiaj przychodzę do was z bardzo łatwym przepisem na deser bez zbędnych kalorii. Jest bardzo pyszny, a najlepsze jest to, że możecie dać tam każdy owoc jaki najbardziej lubicie. ;)

 

Jogurt naturalny
Owoc ( np. kiwi, jabłko, banan, mandarynka)
Płatki owsiane lub granola
Na sam dół wsypujemy łyżkę granoli, dodajemy trochę pokrojonych w kostkę owoców i polewamy łyżką ( lub dwoma łyżkami) jogurtu naturalnego. Robimy tak, do końca kubka/szklanki.


 

Mam nadzieję, że przepis wam się spodobał. Jeżeli chcecie więcej takich postów, dajcie mi znać w komentarzach. Jak zrobicie ten deser koniecznie wyślijcie mi zdjęcie na mejla. ;)

Lubicie takie desery? 


tumblr | instagram |

TAG: Mój zwierzęcy przyjaciel

Hej, 
ferie dopiero się zaczęły a ja już wychodziłam się po sklepach za wszystkie czasy. W końcu, po miesiącach szukania, znalazłam rozpinaną bluzę. Może w następnym poście zrobię Haul z rzeczami, które kupiłam w ostatnim czasie, co wy na to? 
A dzisiaj przychodzę do was z tagiem o moim zwierzęciu. Nie przedłużając dłużej przechodzę do niego.

Max.Jest to królik miniaturka.


Mam go jakieś 8-9 lat.


Wiąże się z tym fajna historia. Tak jakby uratowałam mu życie. Było to jakoś pod koniec wakacji chyba. Szłam wtedy z moją byłą przyjaciółką i pod blokiem, patrzymy a tam królik siedzi. Więc zaczęłyśmy go gonić i go złapałyśmy. Myślę, że ktoś go musiał wyrzucić. Poszłam z nim do mojej mamy i zgodziła się go zatrzymać. I tak jest z nami do dzisiaj. ;)Nie wiem dokładnie kiedy się urodził, więc dla mnie ma tyle samo lat i jest ze mną czyli z 9. ;)

Lubi mnie gonić, zwłaszcza jak idę do swojego pokoju. Zawsze się do niego pcha, ale kiedy to ja go zaniosę do niego to od razu ucieka do kuchni.

W sumie nie jestem z nim jakoś blisko, ponieważ on się mnie boi i nie lubi jak się go głaszcze.

8. Ulubione chwile
Zawsze lubiłam z nim wychodzić na dwór (jak z psem :D). Ubierałam go w szelki, zapinałam na smyczy i biegałam za nim.


9. Jak nazywasz swojego zwierzaka? 
Czasem wołam go Maksymilian. :D


 

W wy jakie macie zwierzaki i jak się nazywają? 
Co chcecie zobaczyć w następnym poście?

tumblr | instagram |