Posty

Wyświetlanie postów z luty, 2015

#1 CIY: Deser z granolą

Obraz
Cześć, dzisiaj przychodzę do was z bardzo łatwym przepisem na deser bez zbędnych kalorii. Jest bardzo pyszny, a najlepsze jest to, że możecie dać tam każdy owoc jaki najbardziej lubicie. ;)

Składniki: → Jogurt naturalny → Owoc ( np. kiwi, jabłko, banan, mandarynka) → Płatki owsiane lub granola Na sam dół wsypujemy łyżkę granoli, dodajemy trochę pokrojonych w kostkę owoców i polewamy łyżką ( lub dwoma łyżkami) jogurtu naturalnego. Robimy tak, do końca kubka/szklanki.


Mam nadzieję, że przepis wam się spodobał. Jeżeli chcecie więcej takich postów, dajcie mi znać w komentarzach. Jak zrobicie ten deser koniecznie wyślijcie mi zdjęcie na mejla. ;)
Lubicie takie desery? 


tumblr | instagram |
♥♥♥

TAG: Mój zwierzęcy przyjaciel

Obraz
Hej,  ferie dopiero się zaczęły a ja już wychodziłam się po sklepach za wszystkie czasy. W końcu, po miesiącach szukania, znalazłam rozpinaną bluzę. Może w następnym poście zrobię Haul z rzeczami, które kupiłam w ostatnim czasie, co wy na to?  A dzisiaj przychodzę do was z tagiem o moim zwierzęciu. Nie przedłużając dłużej przechodzę do niego.
1. Jak nazywa się twój zwierzak? Max.


2. Jakie to zwierzę i jakiej jest rasy? Jest to królik miniaturka.

3. Jak długo jest już z tobą? Mam go jakieś 8-9 lat.

4. Jak dostałaś swojego zwierzaka? Wiąże się z tym fajna historia. Tak jakby uratowałam mu życie. Było to jakoś pod koniec wakacji chyba. Szłam wtedy z moją byłą przyjaciółką i pod blokiem, patrzymy a tam królik siedzi. Więc zaczęłyśmy go gonić i go złapałyśmy. Myślę, że ktoś go musiał wyrzucić. Poszłam z nim do mojej mamy i zgodziła się go zatrzymać. I tak jest z nami do dzisiaj. ;)


5. Ile ma lat? Nie wiem dokładnie kiedy się urodził, więc dla mnie ma tyle samo lat i jest ze mną czyli z 9. ;)
6. Co jes…