Posty

Wyświetlanie postów z grudzień, 2014

Co dostałam na święta

Obraz
Witajcie, w dzisiejszym poście pokażę wam co dostałam na święta. Nie jest tego dużo, ponieważ dostałam raczej więcej pieniędzy, ale liczy się pamięć. W drugi dzień świąt spadło u mnie trochę śniegu i chociaż teraz trochę przyświeca słońce, to powietrze jest strasznie zimne.

Oprócz tego co jest na zdjęciach, dostałam 2 pary spodenek, bluzkę i stanik sportowy do moich treningów. Również kupiłam już sobie na święta 2 pary srebrnych kolczyków (serduszka i zwykłe kulki) i zamówiłam w końcu sportową torbę do szkoły, na dni kiedy będę mieć WF. I oczywiście nie mogło obyć się bez książki. Już od dawna chciałam kupić sobie Niezgodną i w końcu to zrobiłam, więc zabieram się za czytanie. ;)
Jest to chyba ostatni post w tym roku, więc chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze, szczęścia, przede wszystkim zdrowia w nadchodzącym roku 2015, abyście dążyli do wyznaczonych celów i spełniali swoje marzenia! ;) Do siego roku! :D

tumblr | instagram |

♥♥♥

Wigilijny outfit

Obraz
Witajcie, więc dzisiaj nadszedł dzień, na który wszyscy czekali z niecierpliwością a mianowicie jest to Wigilia. Dzisiaj pokaże wam mój wigilijny strój. ;) Co roku jakoś się nie stroiłam w ten dzień, zazwyczaj ubierałam spodnie i koszulę, ale w tym roku (za namową koleżanki) kupiłam sukienkę, więc wypadło by się w niej pokazać. Jest to pierwszy OOTD na moim blogu, więc jeśli źle za pozowałam czy coś to nie miejcie mi tego za złe. Rzadko robię sobie takie zdjęcia. ;)
Przepraszam, że zdjęcia bez twarzy, ale nie miałam zrobionych włosów. ;)
| sukienka - H&M |
Teraz nie pozostało mi nic innego jak modlić się i czekać na cud, ponieważ śniegu dalej nie ma i wątpię żeby spadł do ferii zimowych, ale kto wie. Święta Bożego Narodzenia są magiczne. ;)
Życzę Wam wszystkim wesołych, rodzinnych świąt, prezentów o jakich marzycie i spełniania wszystkich marzeń! :)

| tumblr | instagram |

♥♥♥

Nie otwierać przed gwiazdką!

Obraz
Hej, nie wiem jak wy, ale ja nie czuję w ogóle, że jest grudzień a za 3 dni (!) święta. Strasznie szybko zleciał mi ten czas. Już popakowałam większość prezentów z moją mamą dla mojej rodziny. Zostało mi tylko pojechać do galerii i kupić w końcu coś sobie, ponieważ nie potrafię nic dla siebie znaleźć.

Wczoraj ubierałam choinkę wraz z mamą. Całkiem szybko nam poszło i uznałam, że za rok będzie trzeba kupić nową, bo na tej gdzieniegdzie nie było już zielonych 'igieł''. Niestety, okazało się, że nasza gwiazdka nie świeci, dlatego choinka nie jest kompletna, ale prezentuje się ładnie! Można powiedzieć, że do świąt jestem przygotowana. Mam nadzieję, że w tym roku spędzę miło czas z moją rodziną, ale znając mój temperament na pewno się z kimś pokłócę. Jak zawsze.

A Wy jesteście już przygotowani do świąt? 
♥♥♥

Jak urządzić pokój na święta

Obraz
Hej, do świąt zostały już ponad tydzień, więc należy się do nich przygotować. ;) Dzisiaj pokaże wam jak możecie urządzić swój pokój na święta. Nie lubię jak w pokoju jest przepych, więc postawiłam na klasykę, czyli lampki. One zawsze dodają takiego świątecznego uroku i jest w nim wtedy tak nastrojowo. I oczywiście w pokoju nie powinno zabraknąć choinki, ja mam taką malutką.
Więc głównie będą nam potrzebne lampki. Ja mam kilka wzorów i je wszystkie wykorzystam.

Te najdłuższe wykorzystałam do udekorowania okolic mojego łóżka.

Tymi krótszymi otoczyłam półkę, tablicę korkową i choinkę.

(Przepraszam, że nie dałam zdjęć tablicy korkowej ani choinki, ale niestety wykończyły mi się baterie i lampki nie świecą.)
A Wy udekorowaliście już swój pokój?
♥♥♥

Winter&Christmas Tag

Obraz
Hej, dzisiaj przychodzę do Was z tagiem zimowo-świątecznym! Pomyślałam, że je połączę, aby post nie był zbyt krótki. Każdy, kto chce, może zrobić go u siebie na blogu! ;) Mam nadzieję, że wczorajsze Mikołajki spędziliście dobrze się bawiąc i dostając fajne prezenty. ;)

1. Ulubiony zimowy lakier do paznokci? Rzadko maluję paznokcie, ale w zimę i święta idealnie pasuje taki granatowy lub bordowy. 
2. Ulubiony zimowy produkt do ust? Każdego rodzaju pomadka do spierzchniętych ust, ponieważ w zimę zawsze mam je suche.
3. Jakie ubrania najczęściej nosisz w zimę? Jestem strasznym zmarzluchem, więc najczęściej nosze grube bluzy i swetry.

4. Jakie dodatki zimowe? Oczywiście czapka, komin i rękawiczki!
5. Ulubiony film świąteczny?  Jak pisałam w poprzednim poście, jest to Kevin sam w domu, Ekspres polarny i Opowieść wigilijna.
6. Ulubiona piosenka świąteczna? Nie mam ulubionej świątecznej piosenki. Zazwyczaj słucham kilku kolęd i różne piosenki po angielsku.

7. Ulubiona świąteczna potrawa? Uwielbiam …