Things that make me happy

♥ trening ♥ zdrowe jedzenie ♥ rolki ♥ książki ♥ siatkówka ♥ truskawki ♥ muzyka 
♥ przyjaciele ♥ filmiki na YouTube ♥ Teen Wolf ♥ wakacje ♥ blog WeHeartIt 


♥ tumblr ♥ zwierzęta ♥ rodzina ♥ słońce ♥ deszcz ♥ seriale ♥ filmy ♥ zakupy 
♥ plaża ♥ basen ♥ wycieczki ♥ youtuberzy ♥ leniwe dni ♥ rysowanie ♥ podróżowanie 


♥ wygłupy z przyjaciółmi ♥ XBOX ♥ nowe ubrania ♥ prezenty ♥ kwiaty ♥ niespodzianki 
♥ zwiedzanie nowych miejsc ♥ robienie zdjęć ♥ wakacje ♥ telewizja ♥ laptop inspiracje 


♥ komórka ♥ długie dnie ♥ chłodne noce ♥ czekolada ♥ słodycze ♥ tęcza ♥ spacery 
♥ zachody słońca ♥ sen ♥ długie kąpiele ♥ duże pluszaki ♥ znajdywanie zgubionych rzeczy 

A jakie rzeczy was uszczęśliwiają?

Not enough time

Hej,
dzisiaj będzie typowy ogólny post.
Nie wiem kiedy minął wrzesień i za chwilę równie szybko przeminie październik. Strasznie szybko ten czas płynie. Nim się obejrzymy będą święta i przerwa świąteczna. Nie mogę się doczekać świąt Bożego Narodzenia tylko z jednego powodu - w końcu zjem sobie coś słodkiego! W wakacje zrobiłam sobie postanowienie odnoście ograniczenia cukru. I tak wytrwałam i trwam w tym dalej.
Przeszłam myślami do świąt, chociaż będą one dopiero za 2 miesiące, a w poniedziałek mam kartkówkę z anatomii, z angielskiego i sprawdzian z chemii. Tak to jest jak wybiera się trudny kierunek szkoły średniej. Cieszę się jedynie z tego, że nie mam chyba ani jednej jedynki, może znajdą się ze dwie dwóje a tak to reszta piątki, czwórki i trójki. ;)
Dzisiaj wybrałam się z mamą po obiedzie na spacer do lasu. Z racji tego, że mam nowy aparat zrobiłam trochę zdjęć. Niektóre z nich pokaże wam dzisiaj. Miałam nadzieję, że w głębi lasu będzie bardziej kolorowo, ale pogoda jest typowo jesienna - pochmurnie i deszczowo.

 
 
 
 

Jak jesień wygląda u was? Jak radzicie sobie w szkole?

Jak zacząć się zdrowo odżywiać?

Witajcie,
jak po tytule widzicie dzisiaj będzie trochę o zdrowym odżywianiu. Ja postanowiłam się zdrowo odżywiać jakoś w połowie wakacji. Wiadomo, początki były trudne, ale teraz nie żałuję.
Poniżej dam wam 5 rad jak to zrobić!

Jeżeli jesz często słodycze (jak w moim przypadku) może być trudniej. Postaraj się codziennie zmniejszać porcje batoników, ciastek i innych słodkości a z czasem przestaniesz je jeść. Z mojego doświadczenia powiem Wam, że jak już przez dłuższy czas się nie je słodyczy to się później po nie nawet nie sięga. Ja wytrzymałam już ponad 2 miesiące. 

large.jpg (500×331)

Chcesz obejrzeć jakiś fajny film wieczorem i pierwsze po co sięgasz to chipsy lub inne słone przekąski. Skąd ja to znam? Zamiast tego zjedz marchewkę lub jabłko. Jest to o wiele zdrowsze i ma dużo witamin! 

large.jpg (500×500)

To najgorsze co może być a ja to robiłam bez przerwy. Przy tym trzeba się strasznie pilnować. Nie ma na to żadnego zamiennika ani metody. Po prostu trzeba sobie znaleźć zajęcie i nie myśleć o tym, że jest się głodnym, bo tak na prawdę nie jesteś głodna.

large.jpg (500×331)

To na prawdę pomaga! Najlepiej jeść posiłek co 3-4 godziny, ponieważ wtedy nie zdążymy zgłodnieć. Poprawia to również metabolizm, ponieważ żołądek wie kiedy dostanie jedzenie.

large.jpg (500×667)
Zdjęcia ©WeHeartIt

Białe pieczywo zamień na ciemne - pełnoziarniste lub razowe. Ryż biały zamień na ryż brązowy. Makaron na pełnoziarnisty lub razowy. Mąkę pszenną na pełnoziarnistą.

Zamiast śmietany dodaj jogurt naturalny do mizerii. Słodkie płatki śniadaniowe zamień na owsiankę lub muesli.

Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu Wam pomogłam. ;)
Większość informacji jest zaczerpnięta z internetu.
A Wy odżywiacie się zdrowo? 

Wprowadzenie

Cześć wszystkim.
Jestem Daria i mam 16 lat. Miałam już podobnego bloga, ale postanowiłam go usunąć ponieważ nie podobała mi się nazwa, a ciągłe jej zmienianie nie pozwalało wam obserwować bloga na bieżąco. Wcześniej miałam bloga z grafiką i opowiadaniami, ale po kilku miesiącach przestałam je pisać. Mam nadzieje, że ten blog będzie najdłużej pisany ze wszystkich.
Na razie się nie rozpisuję o sobie, ponieważ wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. ;)
Ogółem na blogu chcę dawać coś w stylu mojego życia i postów tematycznych.
Myślę, że post będzie się pojawiać co najmniej raz w tygodniu. ;)